Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA złożyło wniosek o wygaszenie mandatu prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2016 r. o 13:35 Powrót do artykułu
Czy oni wstydu nie mają? To ma być ta dobra zmiana? Ja za taką dziękuję, jeśli ma ona polegać na tym, że dobrych samorządowców będzie się odwoływać tylko za to, że nie mają legitymacji PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdasd adsdasdsaasd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdsdasd asddasasdads
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał biedną pensyjkę(pewnie najniższą krajową) więc musiał dorabiać.Co się czepiacie biedaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metody PiSu na przejmowanie władzy w samorządach są ODRAŻAJĄCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strach się bac tej Polski i tego Lublina po dobrej zmianie. Ja niestety pamiętam rządy PiS w Lublinie sprzed kilku lat. Do dziś trzeba nadrabiać. Jak się przestaliśmy wstydzić tego zaścianka, jaki oni zrobili z miasta, jak się zaczęliśmy rozwijać, to wyciągają łapę. Mam nadzieję, że cały Lublin stanie za Żukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywajmy rzeczy po imieniu. To jest pisowski zamach na Żuka pod przykrywką urojonej interpretacji prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuka chcą zniszczyć takimi metodami ! jestesmy z Panem panie prezydencie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mówił prawdę, a kto nie ssłznie oskarżał to roztrzygnie niezawisły sąd. I nie krzepi mnie tutaj takie stwierdzenia np cały Lublin za Prezydentem Źukiem itd itp. Zostało postawione oskarżenia Pan prezydent podlega osądowi prawa jak każdy z nas. Oczyści się, albo zostanie skazany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferuję bezpłatny transport dla pana Żuka z ratusza swoim busem elektrycznym - z pożegnalnym nagraniem: "One way ticket". Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczorek czy Kaczyński jedna ta sama klika. Czepcie się siebie Lublin się rozwija nie dzięki wam kaczory tylko dzieki naszemu Prezydentowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre zmiany idą dalej koszmar. Żuk to jedyny prezydent który jakoś rozwija Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiory już rządzili Lublinem i nic dobrego z tego nie wyszło wiocha zabita dechami. Teraz Lublin jest nowoczesny piękny i nie ma się czego stydzić. Jestem za Panem Panie Prezydencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wara od naszego prezydenta wara od Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Zuka! Nie może mieć niskiej pensji jak wszyscy. Musi dostawać milyjony. Ośmiorniczki i bydlęce policzki kosztują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostawcie żuka gnoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynagrodzenie Zuka jako burmistrza było nisike. Musiał doić kase gfzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie podpisał pokontrolnego protokołu!!!!!i jest prezydentem łublina !!!to western!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zuk się zemści, tak jak cukrownię, zaorze lublin do końca. Wszędzie zostawi tylko rowerki do pedałowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Teraz zuk się zemści, tak jak cukrownię, zaorze lublin do końca. Wszędzie zostawi tylko  rowerki do pedałowania.
Poczytaj kto zamknął cukrownie, a poźniej się wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...